ZARZĄD

ADAM

Jak to z prezesami bywa – czasami niezbyt sympatyczny, ale serce ma na dłoni. Aktor lalkarz z 20-letnim stażem. Reżyser, instruktor teatralny, organizator warsztatów oraz szkoleń zawodowych dla nauczycieli i kadr kierowniczych korporacji. Szerokopojęte działania kulturalne realizuje na niwie międzynarodowej. Wyznawca profilaktyki pod każdą postacią. Nie mówi jak grać. Po prostu pokazuje, że można inaczej. Prywatnie mąż i ojciec najwspanialszych kobiet na świecie.

 

 

KAMIL

Człowiek orkiestra – pracownik fizyczny i mózg wszechogarniający. Kreatywnie operuje – dźwiękiem, obrazem, słowem. Tworzy gry, teledyski, teksty wszelakie. Patrzy i widzi inaczej. Kreuje. Łączy pracę z pasją. Przenosi do innej rzeczywistości. Game designer z sukcesami na arenie międzynarodowej (zwycięzca międzynarodowego projektu firmy Samsung). Na koncie ma współpracę z takimi osobami jak Dawid Podsiadło, Natalia Nykiel, czy Artur Andrus.

 

KOORDYNCJA

SARA

Kobieta dynamit. Taka nasza office queen. Decyzyjność to jej domena; czy prezes dostanie kawę? czy zajęcia się odbędą? jedziemy na tournee po Alasce? Ask her. Sara szybko i skutecznie rozwieje wszelkie wasze wątpliwości dotyczące grafiku, kart, czy zajęć. Szczęśliwa studentka dziennikarstwa. Licencjonowany wychowawca na zwykłych i niezwykłych koloniach. Idolka wielu małych i dużych mężczyzn.